Izložba pod nazivom "Šuma okom šumara" u Narodnoj knjižnici, Lipovljani postavljena je 16. ožujka

Autor: Sanja Vitman Đurij, 19. 3. 2018.

Prekrasna izložba slika tematikom vezana za šumu i Josipa Kozarca bila je postavljena u Narodnoj knjižnici, Lipovljani. Naša učenica Nikolina Letvenčuk čitala je literarni rad Kozarčeva šuma, a učenici Ema Franić, Luka Matešković i Lena Repinc krasnoslovili su citate iz Slavonske šume,  Josipa Kozarca i tako upotpunili cjelokupni dojam.

Opis slavonske šume ostavio je bez daha sve prisutne jer Slavonac ljubi tu svoju slavonsku šumu nadasve, s njom liježe i s njom se budi!