Naša škola predstavila SMŽ na Danu školskog sporta u Zagrebu

Autor: Sanja Vitman Đurij, 31. 10. 2017.

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza 28. 09. 2017. godine u sportskoj dvorani Arena Zagreb obilježen je Dan školskog sporta na kojoj su kao predstavnici Sisačko-moslavačke županije sudjelovale učenice naše škole odnosno članice Plesno navijačko akrobatskog kluba „Iskrice“, Lipovljani.

Ovom manifestacijom želi se podsjetiti na važnost školskog sporta u društvu a gotovo 3000 učenika imalo je priliku prikazati svoje vještine koje su stekli u programima Univerzalne sportske škole i Vježbaonice.Osim navedenog sudionici ovog festivala vježbanja, zdravog života i odlične zabave imali su  priliku upoznati se sa svim projektima koje provodi Hrvatski školski sportski savez:
Igram, pišem, lajkam,
Virtualni plesni show,
Vrtim Zdravi Film,
Fair play nagrada školskog sporta,
Olimpijski pokret i školski sport.

Sudionici su imali priliku pozdraviti naše najpoznatije sportašice Janicu Kostelić i Sandru Perković a u umjetničkom dijelu programa nastupila je Mia Negovetić.