SPORTSKE IGRE MLADIH - DRŽAVNA ZAVRŠNICA

Autor: Ivona Šakić, 19. 7. 2017.

I ove godine, od ožujka do svibnja, učenici 105 osnovnih škola iz 14 gradova natjecali su se u graničaru i atletici (utrci na 60 m).

Pobjednici kvalifikacijskih turnira, njih 470 godišta 2006. i 2008., plasirali su se na državnu završnicu koja se ove godine održala u Savudriji kod Umaga u periodu od 08. do 11.07.2017. godine.

Na državnu završnicu iz OŠ  Josipa Kozarca, Lipovljani plasirao se učenik 2.b razreda, Marko Pavičić i to u kategoriji atletika – trčanje na 60 m.

U svom godištu, 2008., ostvario je odličan rezultat plasiravši se u finalnu trku gdje je u ukupnom poretku završio na 5. mjestu.
Čestitamo!