Gradsko - općinsko natjecanje u rukometu za 7. i 8. razred

Autor: Ivona Šakić, 7. 3. 2017.

U našoj školi 28. 3.2017.  godine održano je Gradsko – općinsko natjecanje u rukometu za učenike i učenice 7. i 8. razreda.

Naše su učenice osvojile 1. mjesto te se plasirale na županijsko natjecanje. Za našu školu igrale su: Gabriela Žabek, Ivana Babić, Sara Zeman, Iva Meznarić, Dorotea Goršek, Doris Lovrić, Mihaela Dabrović, Gabriela Brtan, Marta Čop, Ema Franić, Nina Pajeska, Anja Brtan, Lena Repinc, Ema Meznarić i Klaudija Jolić.

Naši su dečki osvojili drugo mjesto. Igrali su: Siniša Artić, Tomislav Kralj, Ivan Radić, Srećko Pavić, Mihael Baić, Antonio Dudaš, Leonardo Čavlović, Mateo Brkić, Antonio Lovrić, Sebastijan Liščinski, Mario Babić, Mihael Toth i Matija Dujić. (Georgije Šeba)

Marta Čop - najbolja igračica za 5. i 6. razrede

Ivana Babić - najbolja igračica za 7. i 8. razrede