„Misijska djelatnost crkve“ – međužupanijsko natjecanje iz vjeronauka

Autor: Ivona Šakić, 15. 2. 2017.

U srijedu 8.2.2017. godine u Novskoj je održano međužupanijsko natjecanje iz vjeronauka – „Vjeronaučna olimpijada“. Tema je natjecanja bila „Misijska djelatnost Crkve“. Našu školu su predstavljale učenice Josipa Debeljak, Dijana Matoš, Natalija Filipović i Valentina Jambrišak pod vodstvom vjeroučiteljice Verice Razum Hrmo. Svaki sudionik pisao je  svoj test, a nakon toga su se zbrajali bodovi za ekipni poredak. Naša je ekipa u natjecanju sedam škola zauzela odlično DRUGO mjesto.
Čestitamo!

Uz mnoštvo zanimljivosti i podataka koje smo naučili osjetili smo poticaj i odgovornost da svatko bude misionar u svojoj sredini. Svatko je pozvan naviještati Radosnu vijest. Svatko je od nas pozvan učiniti sve što može da ljudi na ovoj Zemlji  žive dobro, da osjete da je SVATKO od nas prihvaćen, voljen i važan.

PRIHVATI DRUGE TAKVE KAKVI JESU I ČINI DOBRO!
(Verica Razum Hrmo)